Firma "Mencel-Vet" powstała w 1990 r. Początkowo nasze działania oparte były o skromne możliwości lokalowe i ograniczały się wyłącznie do wizyt w terenie.
Rosnąca popularność i kolejne wymogi ze strony rynku spowodowały, że przy miejscu zamieszkania założyciela firmy dobudowano w 1996 r. segment, w którym znajdowały się: sala zabiegowa, apteka i biuro.
W tamtym okresie firma zatrudniała 2 osoby.
W 2001 r. firmę przeniesiono do nowo wyremontowanego budynku przy ul. Rynkowej 2 w Borku Wielkopolskim.
Coraz większe zapotrzebowanie na szeroko pojęte usługi weterynaryjne wymogło znaczące inwestycje w sprzęt diagnostyczny i laboratoryjny. Od tego czasu firma systematycznie się rozwija.
Kolejny etap przypada na rok 2013, kiedy to dochodzi do rozbudowy i otwarcia w pełnym wymiarze godzin Przychodni dla małych zwierząt.
Nasza działalność przekroczyła już dawno granice gminy, sięgając w okolice sąsiednich powiatów.
Na dzień dzisiejszy firma zatrudnia 4 lekarzy weterynarii, 3 techników weterynarii, dyplomowaną laborantkę medyczną oraz pracowników biurowych.
 
MENCEL-VET Adres
MENCEL-VET godziny otwarcia
MENCEL-VET godziny otwarcia

Przychodnia weterynaryjna MENCEL-VET to połączenie nowoczesności, tradycji i doświadczenia. Nasza oferta to m.in. szczepienia, profilaktyka, diagnostyka laboratoryjna, chirurgia, RTG, USG, położnictwo, kompleksowa opieka nad fermami bydła i trzody chlewnej.

Do góry
face