Lekarze
 
lek. wet. Marek Mencel
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Zawód lekarza weterynarii wykonuje nieprzerwanie od 1977 roku. Pracował m.in. jako kierownik PZLZ w Borku Wielkopolskim.
W 1990 roku założył firmę "Mencel-Vet".
Specjalista rozrodu zwierząt i chorób świń, uczestnik licznych kongresów krajowych i międzynarodowych.
Prywatnie jest miłośnikiem turystyki górskiej, historii, literatury amerykańskiej, interesuje się także psychologią oraz religią.  
 
 
lek. wet. Marek Mencel
lek. wet. Przemysław Mencel
Absolwent Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu w 2008 r. Jego pasją od zawsze była chirurgia i leczenie małych zwierząt. Już jako student związany był z Katedrą i Kliniką Chirurgii Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu, jako świeżo upieczony lekarz weterynarii odbył w Klinice roczny staż kliniczny w latach 2008-2009.
W latach 2009-2013 pracował w Przychodni weterynaryjnej Vetan we Wrocławiu, gdzie stale doskonalił swoje umiejętności. W październiku 2013 ukończył studia specjalizacyjne z zakresu chirurgii weterynaryjnej, zwieńczone państwowym egzaminem i uzyskał tytuł specjalisty chirurga.
Kiedy tylko czas pozwoli lubi wędrować po górach, uprawiać sport lub spędzać czas z rodziną.
Właściciel psa Dexona, suczki Pancetty i kota Błażeja.
 
 
lek. wet. Przemysław Mencel
lek. wet. Karolina Sklorz-Mencel
Absolwentka Wydziału Medycyny Weterynaryjnej Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Od momentu ukończenia studiów w 2010 r. nieprzerwanie związana była z kilkoma lecznicami na terenie Wrocławia.
Lekarzem weterynarii chciała być od najmłodszych lat, co sprawiło, że swój zawód wykonuje z wielką pasją i zaangażowaniem.
W kręgu jej zainteresowań pozostają choroby wewnętrzne zwierząt towarzyszących oraz diagnostyka mikroskopowa. Od 2013 r. pracuje w Przychodni "Mencel-Vet", gdzie oprócz rozwiązywania medycznych zagadek prowadzi pracownię videoendoskopii oraz laboratorium diagnostyczne. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w wielu szkoleniach, kursach i konferencjach.
Prywatnie jej zamiłowaniem są sporty walki, uwielbia gotować i podróżować oraz spędzać czas ze swoimi zwierzętami - psem Dexonem, suczką Pancettą i kotem Błażejem.
 
 
lek. wet. Karolina Sklorz-Mencel
lek. wet. Jacek Mencel
Studia na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej Akademii Rolniczej we Wrocławiu ukończył w 2005 r. W firmie "Mencel-Vet" pracuje od samego początku swojej kariery zawodowej.
Ukończył studia specjalizacyjne z zakresu "Choroby przeżuwaczy" na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu i uzyskał tytuł specjalisty chorób przeżuwaczy .
Zajmuje się w głównej mierze zagadnieniami rozrodu zwierząt (diagnostyka ciąży, diagnostyka zaburzeń płodności met. USG) oraz diagnozowaniem i repozycją skrętów trawieńca.
W wolnym czasie z zapałem oddaje się pracom na działce.
 
 
lek. wet. Jacek Mencel

 
 
 
 
Technicy Weterynarii:
 
Bartłomiej Niedziela
Pracę w "Mencel-Vet" rozpoczął w 2009 r., kiedy to ukończył Technikum Weterynaryjne we Wrześni.
Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób zwierząt gospodarskich.
Oprócz pracy w terenie ustawicznie pogłębia wiedzę zawodową - ukończył studia inżynierskie oraz magisterskie na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu (kierunek: zootechnika).
W czasie wolnym interesuje się literaturą, turystyką i sportem.
 
 
tech. wet. Bartłomiej Niedziela
Eryk Lekowski
Absolwent 5-letniego Państwowego Technikum Weterynaryjnego we Wrześni o profilu profilaktyka i lecznictwo zwierząt.
W firmie "Mencel-Vet" pracuje od 1997r, zajmuje się profilaktyką i leczeniem dużych zwierząt.
Prywatnie miłośnik militariów i wojsk specjalnych, lubi historię II Wojny Światowej, dodatkowo pasjonuje się akwarystyką. Jest wiernym fanem klubu żużlowego Unia Leszno.
 
 
tech. wet. Eryk Lekowski
Michał Kuźnia
Urodzony w 1957 r. w Rawiczu, w 1977 r. ukończył 5-letnie Państwowe Technikum weterynaryjne we Wrześni. W latach 1977-1991 pracował w Państwowym Zakładzie Leczniczym dla Zwierząt w Borku Wielkopolskim, od 1991 r do chwili obecnej w firmie "Mencel-Vet".
Zajmuje się profilaktyką i leczeniem zwierząt gospodarskich.
Zainteresowania: motoryzacja, podróże, polityka
 
 
tech. wet. Michał Kuźnia
Marceli Przybył
Absolwent Technikum Weterynaryjnego w Grabonogu - tytuł technika weterynarii uzyskał w 2017 r. Obecnie student I roku zootechniki na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu.
Na codzień wspiera swoją pracą lekarzy w przychodni dla małych zwierząt, gdzie zajmuje się przygotowaniem pacjenta do zabiegu, asystuje podczas zabiegów diagnostycznych i operacyjnych, dba również o komfort naszych pacjentów w gabinecie.
Interesuje się terrarystyką, historią II Wojny Światowej i motoryzacją.
Prywatnie właściciel 3 eublefarów lamparcich, 3 gekonów płaczących, psa Kamy oraz nieformalny sługa kota Mirka.
 
 
tech. wet. Marceli Przybył
 
 
KSIĘGOWOŚĆ:
 
Danuta Mencel
 
 
MENCEL-VET Adres
MENCEL-VET godziny otwarcia
MENCEL-VET godziny otwarcia

Przychodnia weterynaryjna MENCEL-VET to połączenie nowoczesności, tradycji i doświadczenia. Nasza oferta to m.in. szczepienia, profilaktyka, diagnostyka laboratoryjna, chirurgia, RTG, USG, położnictwo, kompleksowa opieka nad fermami bydła i trzody chlewnej.

Do góry
face