3.05.2020
EPIDEMIA COVID-19 ZASADY
AktualnościW związku z wymaganiami sanitarnymi wymuszonymi przez epidemię wirusa SARS-CoV-2, wprowadziliśmy pewne zasady dotyczące korzystania z usług naszej placówki.
Zapraszamy do zapoznania się z nimi:

- Przychodnia dla małych zwierząt działać będzie w godzinach 9-18, sobota 9-13
- Przychodnia dla zwierząt gospodarskich czynna w tygodniu 8-15 oraz w trybie dyżuru telefonicznego ( 65 571 64 06)
- prosimy o telefoniczne umawianie wizyt
- na wizytę prosimy oczekiwać na zewnątrz, zachowując bezpieczny odstęp
- w miarę możliwości prosimy o płatność kartą
- niezmiennie dbamy o dezynfekcję pomieszczeń, blatów, klamek i rąk, dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa Państwa i personelu.

 

21/11/2015
Dojedziesz do nas z Panoramą Firm!
AktualnościDla nowych klientów wprowadziliśmy udogodnienie - nasza wizytówka w aplikacji mobilnej panoramy firm pozwala na automatyczne wprowadzenie naszych danych do nawigacji na smartfonie.
Wystarczy wpisać w google "mencel-vet" i kliknąć naszą wizytówkę na stronie panoramafirm.pl

Teraz już nigdy dojazd do naszej Przychodni nie będzie problemem!

 

24.10.2015
Psi Fryzjer już działa
Aktualności
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów informujemy, że w ciągu najbliższych dni rozpoczyna w naszej Przychodni działalność PSI FRYZJER!
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą - zarówno osobiście, jak również telefonicznie ( 662 500 539 lub 65 571 64 06 wewn. 14)
Dla pierwszych klientów, w ramach promocji, przygotujemy miłą niespodziankę


Źródło obrazka: http://now-here-this.timeout.com/

 

24/06/2015
Identyfikatory Dog-Id
Aktualności
W naszej lecznicy, do każdego szczepienia przeciwko wściekliźnie, Państwa pupil otrzyma identyfikator Dog-Id, zawieszany na obroży.

Korzyści płynące z identyfikatora:
- każdy identyfikator (wraz z numerem czipa, jeśli zwierzę takowy posiada) rejestrowany jest w lecznicy oraz przez właściciela na stronie internetowej - w razie zagubienia zwierzęcia, bardzo ułatwia to jego odnalezienie
- możliwość wyszukania numeru zawieszki lub numeru czipa w bazie danych na stronie http://pl.dogid.eu/ lub pod całodobowym numerem infolinii 22 100 69 29
- na każdy rok przewidziany jest inny kształt zawieszki - z daleka widać, że dane zwierzę zostało zaszczepione przeciwko wściekliźnie
- przypomnienie email lub sms o zbliżającym się terminie szczepienia
- rabaty na zakupy i usługi u partnerów akcji

 

27-01-2015
RTG cyfrowe
Aktualności
Z przyjemnością informujemy Państwa, iż od dnia dzisiejszego w naszej Przychodni posługujemy się cyfrowym aparatem RTG Fire CR+.
Dzięki temu możemy zaoferować Państwu jeszcze wyższy standard diagnostyki.
Zapraszamy!

 

20.11.2014
Mikołajkowa zbiórka darów dla potrzebujących zwierząt
Aktualności
Drodzy Klienci!
Z racji zbliżających się Mikołajek, nasze dwie klientki postanowiły zainicjować zbiórkę darów dla Schroniska dla zwierząt w Dalabuszkach. Bez wahania przyłączamy się? do tej akcji. W naszej poczekalni będzie wystawiony pojemnik, do którego będzie można wkładać wszelkie koce, kołdry, ręczniki, karmy, miski, zabawki, smycze, obroże. Wszystko, co pomoże zwierzakom przetrwać zimę w schronisku. Zbiórka trwa do 6.12. Zachęcamy do pomocy i z góry dziękujemy za okazane serce! :)

 

12.11.2014
Sala operacyjna w nowej odsłonie
Aktualności
Przedstawiamy efekty remontowych zawirowań w Przychodni- Królestwo Doktora Przemysława, czyli sala operacyjna w nowej, jeszcze lepszej odsłonie.

 

20.09.2014
Medycyna regeneracyjna w Mencel-Vet
Aktualności
Schorzenia aparatu ruchu u naszych podopiecznych są niestety coraz częstszą przypadłością. Nie zawsze leczenie farmakologiczne odnosi jednak poźądany skutek i poprawę jakości poruszania się naszych zwierząt. W naszej Przychodni, jako jedną z metod leczenia tego typu przypadków, możemy zaproponować osiągnięcia medycyny regeneracyjnej - dzięki współpracy z Bankiem Komórek Macierzystych "Regen-Vet" mamy możliwość wszczepiania dostawowo oraz podawania dożylnie allogenicznych (pochodzących od obcego dawcy) komórek macierzystych. Efekty terapii niejednokrotnie warte są zachodu! Więcej informacji w Przychodni oraz na funpage na facebooku.

 

17.02.2014
ENDOSKOPIA W MENCEL-VET !
Aktualności
Szanowni Klienci!
W naszej Przychodni mamy możliwość w sposób bezinwazyjny zajrzeć w głąb przewodu pokarmowego czy drzewa oskrzelowego naszych pacjentóów.
Uruchomiliśmy bowiem Pracownię Endoskopii i Videoendoskopii, badania wykonuje lek. wet. Karolina Sklorz-Mencel

Zapraszamy także lekarzy weterynarii do współpracy!

 

23.08.2013
Książeczki zdrowia
AktualnościJuż niebawem, specjalnie dla naszych pacjentów, pojawią się w Przychodni ładne i kolorowe książeczki zdrowia. Przejrzyste i czytelne, aby nic nam nigdy nie umknęło!

 

20.03.2013
NOWE OTWARCIE PRZYCHODNI DLA MAŁYCH ZWIERZąT
Aktualności
Witamy na stronie Przychodni weterynaryjnej "Mencel-Vet".
Z radością informujemy, że w drugiej połowie kwietnia pełną parą rusza Przychodnia dla małych zwierząt. Swoją działalność w firmie oficjalnie rozpoczynają zatem:
lek. wet. Przemysław Mencel oraz lek. wet. Karolina Sklorz-Mencel.
 
Przychodnia dla dużych zwierząt działa nieprzerwanie i prężnie jak do tej pory.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, pracownikami, a także z galerią zdjęć.
Pozdrawiamy i zapraszamy do odwiedzania naszej Przychodni!
 
Zespół "Mencel-Vet"

 

MENCEL-VET Adres
MENCEL-VET godziny otwarcia
MENCEL-VET godziny otwarcia

Przychodnia weterynaryjna MENCEL-VET to połączenie nowoczesności, tradycji i doświadczenia. Nasza oferta to m.in. szczepienia, profilaktyka, diagnostyka laboratoryjna, chirurgia, RTG, USG, położnictwo, kompleksowa opieka nad fermami bydła i trzody chlewnej.

Do góry
face